Domovská stránka‎ > ‎Škola‎ > ‎1.stupeň‎ > ‎

Škola v přírodě 18.4. - 25.4.2012 Svor. Zpravičky ze školandy od žáků 4.A

přidáno: 21. 5. 2012 20:58, autor: Miroslav Kucian

škola v přírodě 2012

Ve středu jsme jeli na školu v přírodě. Přijeli jsme na večeři. Rozdělili jsme se do chatek. Hráli jsme tam různé hry, například softbal. Škola v přírodě se mi líbila. (Aleš Kubánek)


V úterý jsme šli na diskotéku. Dorazili jsme jako první. Hráli nám hezkou hudbu. Visela tam i disco koule. Moc se mi tam líbilo. (Natálka Němcová)

Navštívili jsme sklárnu. Lezli jsme na horolezecké stěně. Chodili jsme na diskotéku. Hrali jsme softbal. Jezdili jsme na autíčku. (Matěj Mašek)

My jsme šli do sklárny Slavia. Vyšlápli jsme si na horu Klíč. Konala se celotáborová hra. Nejvíce se mi líbily živnosti. Bydleli jsme v chatkách a bungalovech. (Bobin Popovyč)

Měli jsme vychovatele Radima. Dobře nám vařili. Hráli jsme si na detektivy. Ani jsme se tolik neučili. Moc se nám tam líbilo. (Richard Kodalík)

Jeli jsme vlakem do Nového Boru. Šli jsme do sklárny. Tam jsme viděli, jak foukají sklo. Koupila jsem si kytku ze skla. Pak jsme šli do cukrárny. (Hanka Leitgebová)

Líbila se mi pobytová hra. Šli jsme do Nového Boru a tam jsme byli ve sklárně. Ubytovali jsme se v chatkách. Hráli jsme hodně her. Školanda se mi líbila. Domů jsem se těšil. (Petr Kňažko)
Comments